Svět Testo se točí - kolem Vašich měření.

Ve společnosti Testo se vám snažíme usnadnit práci. Protože věříme, že když se úkoly stávají komplikovanějšími, je třeba zjednodušit měřicí techniku. Naše nové přístroje nabízejí mimořádnou výkonnost, která Vám umožní odpočívat a soustředit se na důležité věci.

Světová třída v měření spalin: Inovativní testo 300

Proč si komplikovat měření, když jej můžete zjednodušit? Dobrá otázka. Nejlepší odpověď: inovativní testo 300. Efektivní, bezdrátový a s integrovaným BLUETOOTH® KONEKTOREM měří paralelně až čtyři další veličiny. Intuitivní dokumentace s aplikací testo Smart šetří drahocenný čas, papírování a stres. Měření spalin může být tak rychlé, jednoduché a chytré.
Zjistit více

Jednoduše efektivnější měření spalin. Testo 310 II je tady.

Dokonalý start do světa měřicí techniky pro vytápění: nový přístroj Testo 310 II kombinuje nejlepší efektivitu ve své třídě s jednoduchostí při uvádění do provozu a údržbě vytápěcích systémů. Na individuálně konfigurovatelném displeji máte vše na očích a s chytrými sondami Testo můžete provádět až 7 měření současně. Měření spalin nebylo nikdy tak efektivní a jednoduché.
Zjistit více

Světová třída pro teplotu a diferenční tlak: HVAC sada chytrých sond Testo

Naprostá novinka na trhu a již nyní bezkonkurenční: HVAC sada chytrých sond Testo nabízí vše, co potřebujete pro rychlá, flexibilní a bezdrátová měření teploty a diferenčního tlaku. V kombinaci s aplikací testo Smart se všechny naměřené hodnoty odesílají přímo do Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu, odkud je mohou být okamžitě odeslány e-mailem.
Zjistit více

Více pro to aby byl Váš svět ještě lepší

Světová třída pro tepelná čerpadla.

Zjistit více
Chytré digitální servisní přístroje s bezdrátovými klešťovými teploměry a sadou plnicích hadic v praktickém kufru.
Zjistit více
Plně automatická a přesná: digitální váha na chladiva s inteligentním ventilem
Zjistit více
Pro kontrolu radiátorů a podlahového vytápění, odhalování netěsností a pro lokalizaci a funkční zkoušky potrubí a rozvodů - termokamery Testo.

Vítejte ve světě testo Smart World: celý svět v jedné aplikaci.

Rychlejší, jednodušší, chytřejší: aplikace testo Smart spojuje všechny nástroje a měření - a umožňuje také pohodlnou správu dokumentace pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Využijte výhod inteligentní konektivity a all-in-one řešení pro všechny aplikace, které Vám umožní chytře a bez námahy zvládnout práce nejen na všech systémech vytápění.
Zjistit více

Prospekt topenářství

Stáhnout